schody micro(

Beton Stemplowany

Powierzchnia monolityczna imitująca skały, kostkę brukową czy deski. Świetnie dopełniająca wystrój ogrodu i domu z zewnątrz. Odporna na ścieranie i ruch samochodów z pewnością sprawdzi się na wszelkich podjazdach i chodnikach.

Mikrocement

Schody z mikrocementu to doskonała
jednolita powierzchnia. Wysoka wytrzymałość stanowiąca również
element wystroju wnętrza poprzez swój doskonale zamknięty kształt.

BETON DEKORACYJNY NA SCHODY ZEWNĘTRZNE

Mikrocement, czy też mikrobeton to dekoracyjna powłoka kompozytowa na bazie cementu, żywicy, wody, dodatków i pigmentów mineralnych. Beton dekoracyjny na schody zewnętrzne i wewnętrzne to idealny materiał, którego trwałość przewyższa większość innych rozwiązań i materiałów. A co najważniejsze, po zastosowaniu mikrocementu nic nie jest nam potrzebne! Dzięki temu czyszczenie i konserwacja są bardzo łatwe i przyjemne. Specjalna ochrona, którą obejmuje, zapewnia tak zwany efekt suchej podłogi podczas mycia. Oznacza to, że podczas mopowania na powierzchni pozostaje bardzo niewiele kropel wody. Mikrocement na schody to rozwiązanie trwałe na lata, a przy tym bardzo modne. Jaka jest cena za beton dekoracyjny i mikrocement na schody? Materiał jest na pewno droższy, ale z drugiej strony robocizna jest tańsza, ponieważ o wiele mniej czasochłonna niż np. w przypadku płytek lub schodów drewnianych.

Mikrobeton /Mikrocement na schody:

 • Wodoodporny
 • Wiele możliwości wizualnych
 • Bezspoinowy
 • Wszechstronne zastosowanie
 • Mnóstwo kolorów i tekstur
 • Indywidualny i spersonalizowany efekt
 • Wysoka przyczepność
 • Odporny na użytkowanie, wstrząsy, zadrapania i chemikalia.
 • Beton dekoracyjny na schody zewnętrzne jest nieprzepuszczalny.
 • Oszczędność czasu i  prac. Bez gruzu.
 • Cienki materiał 2/3 mm
 • Mikrocement na schody jest łatwy w stosowaniu

Zadzwoń i dowiedz się, jaka jest cena za beton dekoracyjny i mikrocement na schody zewnętrzne.

BETON DEKORACYJNY NA SCHODY FAQ

Gdzie sprawdzi się beton dekoracyjny na schody?

Mikrocement, mikrobeton, czy też beton dekoracyjny to wspaniałe rozwiązanie na schody zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Sprawdzi się szczególnie dobrze na terenach narażonych na wilgoć i uszkodzenia, ponieważ jest bardzo wytrzymały i odporny na czynniki atmosferyczne.

Co oferuje firma Budstone?

Budstone od wielu lat realizuje projekty z wykorzystaniem betonu stemplowanego dla firm i osób prywatnych. Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą specjalistycznych materiałów budowlanych związanych z szeroko pojmowaną technologią betonów dekoracyjnych.

Jaki jest obszar działania firmy, jesli chodzi o mikrocement na schody?

Miejsca, w których regularnie realizujemy beton dekoracyjny na schody zewnętrzne i wewnętrzne to: Śląsk, Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Tychy, Ruda Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Żywiec, Wisła, Bielsko-Biała, Cieszyn, Pszczyna, Jastrzębie-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Żory, Rybnik, Tychy, Wodzisław Śląski. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy nawet z dalszych części Polski.

W jakich technologiach porusza się firma Budstone?

Wykorzystywane przez nas technologie, w których wykonujemy także szkolenia to: mikrocement, beton stemplowany (mikrobeton, beton odciskany, polerowany), beton dekoracyjny (architektoniczny), posadzki żywiczne (dekoracyjne, epoksydowe), i inne szerzej opisane w odpowiednich zakładkach.

5/5 - (2 votes)
beton dekoracyjny na schody zewnętrzne
mikrocement na schody